KONST / Litografier / Färglitografi 11755123
nr 1175 5123
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1984, numrerad 10/50, bladets mått: 56x77 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:31:56
1.400 kr
1.500 kr
1.800 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe